Case study

PLA Premium – stojak na komputer 3D

Projekt klienta polegał na stworzeniu funkcjonalnego stojaka na komputer, który można było z łatwością postawić na biurku lub przymocować do uchwytu na kierownicę. Stojak składał się z trzech części, co zapewniało jego mobilność i elastyczność w użyciu.

Do realizacji projektu klient wybrał filament PLA Premium w kolorze czarnym ze względu na jego wyjątkowe cechy. Filament ten nie tylko charakteryzuje się łatwością druku, wysoką wytrzymałością i sztywnością, co było kluczowe dla projektu stojaka na komputer, ale także jest biodegradowalny, co podkreśla jego zrównoważony charakter.

Dodatkowo, właściwości PLA, takie jak brak skurczu podczas druku, miały istotny wpływ na precyzyjne odwzorowanie wymiarów elementów projektu. To z kolei przełożyło się na doskonałą stabilność wymiarową i zgodność ze specyfikacją projektu.

Wybór filamentu PLA od Spectrum Filaments zagwarantował solidność i trwałość produktu. Gratulujemy pomysłu i życzymy satyfsakcji z procesu projektowania i tworzenia kolejnych niestandardowych rozwiązań!

  Podziel się swoim projektem i wygraj!

  Maksymalna wielkość pliku: 2Mb

  Spectrum w sieci Nasz Instagram

  Bogata oferta filamentów

  Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

  Wysoka jakość produktów

  Innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Nasz zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowaniami.

  Polska produkcja

  Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

  Profesjonalna pomoc techniczna

  Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

  Nie wiesz co wybrać?

  Porównaj filamenty

  Dodano:

  Porównaj filamenty Wyczyść
  facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup