O nas

Spectrum Group Sp. z o.o. to polska firma założona w 2015 roku zorientowana na technologię druku 3D, otwarta na nowe pomysły i gotowa podążać za oczekiwaniami klientów, oferująca jednocześnie możliwości produkcyjne jednego z największych wytwórców filamentu w Polsce.

Jesteśmy producentem i dostawcą wysokiej jakości filamentu do drukarek 3D pracujących w technologii FFF/FDM. Nieustanne innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Energiczny zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowań, aby umożliwić klientom wydajniejsze korzystanie z drukarek 3D i zachowanie konkurencyjności.

Jedną z naszych kluczowych zasad jest indywidualne podejście i zadowolenie klienta. Jesteśmy w stanie pochylić się nad każdym, nawet najbardziej skomplikowanym projektem.

Spectrum Filaments zostało wybrane Najlepszym Polskim Producentem Filamentu 2018 podczas Gali wręczenia nagród Polskiej Branży Druku 3D w dniu 26 lutego 2019

Nagroda Polskiej Branży Druku 3D – plebiscyt organizowany przez CD3D od 2014 roku. Jest to pierwsza tego typu impreza w historii światowej branży druku 3D, podczas której nagradzane są najlepsze osobistości, firmy, produkty i wydarzenia związane z szeroko pojętą branżą technologii przyrostowych z Polski i ze świata.

Filamenty produkowane przez Spectrum to zaawansowane materiały o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań, od wysokiej wydajności po unikalne rozwiązania estetyczne.

Starannie wyselekcjonowane surowce i wieloletnie doświadczenie produkcyjne pozwalają każdemu użytkownikowi odkryć pełnię możliwości druku 3D i przenieść nawet najbardziej wielowymiarowy projekt do świata rzeczywistego.

W 2017 roku zostaliśmy uhonorowani prestiżowym tytułem SOLIDNA MARKA

SOLIDNA MARKA to wyróżnienie dla firm zorientowanych na klienta, które koncentrują się na społecznej odpowiedzialności, profesjonalizmie w działalności handlowej oraz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług.

W naszym portfolio znajduje się ponad 50 filamentów do druku 3D zróżnicowanych pod kątem walorów estetycznych oraz parametrów wytrzymałościowych i potencjalnych zastosowań.

Szeroki asortyment gwarantuje dobór odpowiedniego materiału do niemal każdej aplikacji. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wytwarzane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych wyposażonych w niestandardowe rozwiązania.

Bogata oferta filamentów

Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

Wysoka jakość produktów

Innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Nasz zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowaniami.

Polska produkcja

Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

Profesjonalna pomoc techniczna

Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

Nie wiesz co wybrać?

Porównaj filamenty

Dodano:

Porównaj filamenty Wyczyść
facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup