Podziel się swoim projektem i wygraj!

W Spectrum Filaments regularnie wspieramy twórców i ich projekty. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszej szerokiej gamy filamentów. Od materiałów o właściwościach inżynieryjnych po elastyczne i egzotyczne, nasze szerokie portfolio zaspokaja potrzeby różnych branż. Wiemy, że nasze filamenty mają potencjał do zmiany rynku druku 3D i pomagają twórcom osiągnąć pożądany rezultat.

Z tego powodu ogłaszamy nasz nowy konkurs case study! Zapraszamy Cię do podzielenia się swoim projektem wykonanym przy użyciu naszych filamentów. Niezależnie od tego, jak skomplikowany jest Twój projekt, czy to prosty uchwyt czy zaawansowane rozwiązanie dla sportów motorowych, rozumiemy, jak ważne jest wyróżnienie wyjątkowej pracy społeczności drukującej w 3D. Ten konkurs oferuje twórcom wyjątkową okazję do zaprezentowania swojej kreatywności, pomysłowości i umiejętności technicznych, przy wykorzystaniu naszych filamentów. Biorąc udział w tym konkursie, masz szansę otworzyć przed sobą świat możliwości i zainspirować innych swoją wyjątkową pracą.

Aby wziąć udział, po prostu podziel się swoim projektem i prześlij krótki opis, jak nasze filamenty pomogły Ci osiągnąć pożądany rezultat. Nasz zespół ekspertów oceni każde zgłoszenie i nagrodzi najlepsze prace pudełkiem pełnym filamentu.

Co należy zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Krok 1

Odwiedź spectrumfilaments.com/case-study

Krok 2

Wypełnij formularz

Krok 3

Daj sobie szansę na wygranie wyjątkowych filamentów!

Pod koniec każdego miesiąca ogłosimy zwycięzców na naszych kanałach mediów społecznościowych. Najlepsze prace otrzymają niesamowitą nagrodę w postaci 10 różnych szpul filamentu. W niektórych przypadkach możemy nagrodzić wiele projektów, zwłaszcza jeśli otrzymamy kilka fascynujących projektów.

Uwolnij swoją kreatywność, zaprezentuj swój projekt i wygraj!

Przykładowe realizacje

Projekt klienta polegał na stworzeniu funkcjonalnego stojaka na komputer, który można było z łatwością postawić na biurku lub przymocować do uchwytu na kierownicę.

Sprawdź kreatywne zastosowanie filamentu PETG MATT w projektowaniu specjalnych uchwytów na grzałki do akwarium.

W dzisiejszym studium przypadku przyjrzymy się konkretnym zastosowaniom, prezentując przy tym doświadczenia naszego klienta Z_CAD_SK w branży motoryzacyjnej, a dokładniej w dziedzinie tuningu samochodów.

  Podziel się swoim projektem i wygraj!

  Maksymalna wielkość pliku: 2Mb

  Bogata oferta filamentów

  Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

  Wysoka jakość produktów

  Innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Nasz zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowaniami.

  Polska produkcja

  Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

  Profesjonalna pomoc techniczna

  Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

  Nie wiesz co wybrać?

  Porównaj filamenty

  Dodano:

  Porównaj filamenty Wyczyść
  facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup