Targi Maker Faire – Hanower

W dniach 10-11.09.2022 w Hanowerze (Niemcy) odbyły się targi branżowe pod szyldem znanego i lubianego Maker Faire. Nie mogliśmy tego przegapić! Przygotowaliśmy krótką relację z wydarzenia, którą znajdziecie poniżej.

Była to pierwsza tego typu stacjonarna impreza, która odbyła się po zniesieniu światowych ograniczeń wprowadzonych w 2020 roku. Niewątpliwie jest to największa impreza Maker Faire w Niemczech, dlatego bardzo cieszymy się, że mogliśmy w niej uczestniczyć. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością! Wielu odwiedzających na co dzień korzysta z naszych produktów, ale byli też tacy, którym po raz pierwszy mogliśmy zaprezentować naszą szeroką ofertę filamentów.

Co ciekawe, bardzo często pytaliście nas o możliwość zastosowania naszych produktów do konkretnych modeli drukarek 3D. Zdecydowaliśmy, że nie zawahamy się odpowiedzieć i wprowadzimy na naszej stronie dwie nowe sekcje: wytyczne dotyczące drukowania i często zadawane pytania (FAQ). Mamy nadzieję, że ułatwi to dopasowanie naszych produktów do posiadanego sprzętu! 

Dużym zainteresowaniem cieszył się nasz filament PCTG Premium, doskonała alternatywa dla PET-G, dzięki któremu uzyskaliśmy świetne wydruki 3D wykonane podczas imprezy! 

Więcej na temat filamentu PCTG Premium znajdzie na naszej strony internetowej: https://bit.ly/PCTG-Premium

Postanowiliśmy przywieźć na targi kolekcję wydrukowanych w 3D figurek lwów, które możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć w powyższej galerii. Okazało się, że to prawdziwy hit! Odwiedzający nasze stoisko byli pod wrażeniem szerokiej gamy kolorów, jaką mamy w naszej ofercie, jak również samego materiału. Do nadruków użyliśmy PLA SILK z rewelacyjnym efektem metalicznego połysku. Lew został wydrukowany we wszystkich 16 kolorach dostępnych w naszej ofercie. 

Więcej informacji o filamentach PLA SILK można znaleźć na naszej stronie internetowej: https://bit.ly/Spectrum-PLA-Silk

Serdecznie dziękujemy organizatorom tego wspaniałego wydarzenia, wszystkim gościom, wystawcom i twórcom, którzy pokazali licznej publiczności, że branża druku 3D coraz bardziej się rozwija każdego roku! 

Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu branżowym 3D!

Spectrum w sieci Nasz Instagram

Bogata oferta filamentów

Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

Wysoka jakość produktów

Innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Nasz zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowaniami.

Polska produkcja

Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

Profesjonalna pomoc techniczna

Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

Nie wiesz co wybrać?

Porównaj filamenty

Dodano:

Porównaj filamenty Wyczyść
facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup