Targi Makerfaire 2023 – Wiedeń

W dniach 3-4 czerwca 2023 miały miejsce targi Maker Faire w Wiedniu. Jest to największy festiwal DYI w Austrii, a program targów został tak ustalony, aby dotrzeć do wszystkich grup wiekowych. Na miejscu spotkaliśmy odwiedzających w różnym wieku nie tylko dorosłych, ale również dzieci, które były szczególnie zainteresowane naszymi wydrukami 3D.

Podczas naszych dyskusji na temat druku 3D, mieliśmy wiele interesujących rozmów, w trakcie których staraliśmy się udzielić jak najwięcej wskazówek dotyczących odpowiedniego doboru materiału do sprzętu. Ponadto otrzymaliśmy wiele istotnych sugestii i pomysłów, które planujemy włączyć do naszej stale rozwijanej gamy produktów. Poniżej przedstawiamy listę najbardziej popularnych pozycji z naszej oferty:

ASA 275 – jedną z głównych zalet przeprowadzonej modyfikacji materiału Spectrum ASA 275 jest
uproszczenie parametrów drukowania. Można przyjąć, iż materiał techniczny ASA 275 drukuje się z taką samą łatwością jak Spectrum Premium PLA. Pozwala to na wytwarzanie dużych modeli bez ryzyka ich deformacji po wychłodzeniu, ale także uzyskanie relatywnie wysokich prędkości druku.

PLA Pro – popularyzacja wysokoprędkościowych drukarek 3D wymaga używania filamentu, który jest odpowiedni do szybkiego drukowania. Spectrum PLA Pro to idealny wybór do takich celów. Ponadto filament PLA Pro można poddawać obróbce w wysokiej temperaturze za pomocą komory grzewczej. Po krystalizacji model charakteryzuje się podwyższoną odpornością termiczną (do 85°C) i prawie dwukrotnie wyższą udarność niż standardowy ABS.

Spectrum w sieci Nasz Instagram

Bogata oferta filamentów

Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

Wysoka jakość produktów

Innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Nasz zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowaniami.

Polska produkcja

Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

Profesjonalna pomoc techniczna

Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

Nie wiesz co wybrać?

Porównaj filamenty

Dodano:

Porównaj filamenty Wyczyść
facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup