Wybierz rodzaj filamentu:

Targi RapidTech Erfurt 2022

W maju mieliśmy okazję wziąć udział w Targach RapidTech Erfurt 2022, jednym z największych wydarzeń z zakresu procesów wytwarzania przyrostowego. Zobacz, co prezentowaliśmy na naszym stoisku.

Spectrum Filaments na RapidTech Erfurt 2022

Tegoroczne Targi RapidTech odbyły się w Erfurt w Niemczech. Mieliśmy na nich okazję prezentować całą swoją ofertę, czyli najnowocześniejsze rozwiązania z kategorii filamentów do druku 3D. Na miejscu spotkaliśmy wielu interesujących wystawców, z którymi mogliśmy wymienić się doświadczeniami. Mamy nadzieję, że przeprowadzone rozmowy i poznane technologie wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój naszej marki. A co za tym idzie ? oferowanie jeszcze lepszych i nowocześniejszych produktów!

Czym są Targi RapidTech?

Targi RapidTech to ogromne wydarzenie, które przyciąga regularnie twórców oraz producentów z całego świata, związanych z drukiem 3D. Jest także miejscem, gdzie odbywają się konferencje, w których udział biorą naukowcy, programiści czy projektanci. Rapid.Tech 3D jest skierowany zarówno do użytkowników, jak i twórców technologii wytwarzania przyrostowego. Swoimi doświadczeniami wymieniają się tam firmy zajmujące się produkcją oraz instytuty badawcze, które testują najnowsze produkty i technologie, a następnie prezentują swoje najnowsze odkrycia. 

To właśnie na Targach RapidTech styka się ze sobą teoria i praktyka, które wspólnie pozwalają tworzyć kolejne innowacje i rozwiązania w tej branży. Dzięki takim wydarzeniom możemy uczyć się nowych rzeczy i rozwijać naszą markę. By oferować naszym klientom jeszcze więcej.

Partnerzy
Verify Your Spool

Jako jedyna firma w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadamy narzędzie do weryfikacji zakupionych filamentów.

Gdzie kupić

Sprawdź listę naszych dystrybutorów lokalnych jak i internetowych

Do pobrania

Tutaj znajdziesz karty techniczne i inne materiały do pobrania.

Bogata oferta filamentów

Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

Wysoka jakość produktów

Innovation, extrusion know-how and highest quality filaments are the pillars of Spectrum’s philosophy. Our team is working continously on the development of new materials and their applications.

Polska produkcja

Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

Profesjonalna pomoc techniczna

Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

W porównaniu:

Porównaj

facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup