Targi RapidTech Erfurt 2022

W maju mieliśmy okazję wziąć udział w Targach RapidTech Erfurt 2022, jednym z największych wydarzeń z zakresu procesów wytwarzania przyrostowego. Zobacz, co prezentowaliśmy na naszym stoisku.

Spectrum Filaments na RapidTech Erfurt 2022

Tegoroczne Targi RapidTech odbyły się w Erfurt w Niemczech. Mieliśmy na nich okazję prezentować całą swoją ofertę, czyli najnowocześniejsze rozwiązania z kategorii filamentów do druku 3D. Na miejscu spotkaliśmy wielu interesujących wystawców, z którymi mogliśmy wymienić się doświadczeniami. Mamy nadzieję, że przeprowadzone rozmowy i poznane technologie wpłyną pozytywnie na dalszy rozwój naszej marki. A co za tym idzie ? oferowanie jeszcze lepszych i nowocześniejszych produktów!

Czym są Targi RapidTech?

Targi RapidTech to ogromne wydarzenie, które przyciąga regularnie twórców oraz producentów z całego świata, związanych z drukiem 3D. Jest także miejscem, gdzie odbywają się konferencje, w których udział biorą naukowcy, programiści czy projektanci. Rapid.Tech 3D jest skierowany zarówno do użytkowników, jak i twórców technologii wytwarzania przyrostowego. Swoimi doświadczeniami wymieniają się tam firmy zajmujące się produkcją oraz instytuty badawcze, które testują najnowsze produkty i technologie, a następnie prezentują swoje najnowsze odkrycia. 

To właśnie na Targach RapidTech styka się ze sobą teoria i praktyka, które wspólnie pozwalają tworzyć kolejne innowacje i rozwiązania w tej branży. Dzięki takim wydarzeniom możemy uczyć się nowych rzeczy i rozwijać naszą markę. By oferować naszym klientom jeszcze więcej.

Spectrum w sieci Nasz Instagram

Bogata oferta filamentów

Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

Wysoka jakość produktów

Innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Nasz zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowaniami.

Polska produkcja

Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

Profesjonalna pomoc techniczna

Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

Nie wiesz co wybrać?

Porównaj filamenty

Dodano:

Porównaj filamenty Wyczyść
facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup