Wybierz rodzaj filamentu:

O firmie

Spectrum Group Sp. z o.o. to polska firma założona w 2015 roku zorientowana na technologię druku 3D, otwarta na nowe pomysły i gotowa podążać za oczekiwaniami klientów, oferująca jednocześnie możliwości produkcyjne jednego z największych wytwórców filamentu w Polsce.

Jesteśmy producentem i dostawcą wysokiej jakości filamentu do drukarek 3D pracujących w technologii FFF/FDM. Nieustanne innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Energiczny zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowań, aby umożliwić klientom wydajniejsze korzystanie z drukarek 3D i zachowanie konkurencyjności.

Jedną z naszych kluczowych zasad jest indywidualne podejście i zadowolenie klienta. Jesteśmy w stanie pochylić się nad każdym, nawet najbardziej skomplikowanym projektem.

Spectrum Filaments zostało wybrane Najlepszym Polskim Producentem Filamentu 2018 podczas Gali wręczenia nagród Polskiej Branży Druku 3D w dniu 26 lutego 2019

Nagroda Polskiej Branży Druku 3D ? plebiscyt organizowany przez CD3D od 2014 roku. Jest to pierwsza tego typu impreza w historii światowej branży druku 3D, podczas której nagradzane są najlepsze osobistości, firmy, produkty i wydarzenia związane z szeroko pojętą branżą technologii przyrostowych z Polski i ze świata.

Filamenty produkowane przez Spectrum to zaawansowane materiały o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań, od wysokiej wydajności po unikalne rozwiązania estetyczne.

Starannie wyselekcjonowane surowce i wieloletnie doświadczenie produkcyjne pozwalają każdemu użytkownikowi odkryć pełnię możliwości druku 3D i przenieść nawet najbardziej wielowymiarowy projekt do świata rzeczywistego.

W 2017 roku zostaliśmy uhonorowani prestiżowym tytułem SOLIDNA MARKA

SOLIDNA MARKA to wyróżnienie dla firm zorientowanych na klienta, które koncentrują się na społecznej odpowiedzialności, profesjonalizmie w działalności handlowej oraz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług.

W naszym portfolio znajduje się ponad 50 filamentów do druku 3D zróżnicowanych pod kątem walorów estetycznych oraz parametrów wytrzymałościowych i potencjalnych zastosowań.

Szeroki asortyment gwarantuje dobór odpowiedniego materiału do niemal każdej aplikacji. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wytwarzane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych wyposażonych w niestandardowe rozwiązania.

Bogata oferta filamentów

Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

Wysoka jakość produktów

Innovation, extrusion know-how and highest quality filaments are the pillars of Spectrum’s philosophy. Our team is working continously on the development of new materials and their applications.

Polska produkcja

Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

Profesjonalna pomoc techniczna

Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

W porównaniu:

Porównaj

facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup