Wybierz rodzaj filamentu

O firmie

Spectrum Group Sp. z o.o. to firma zorientowana na technologię druku 3D, otwarta na nowe pomysły i gotowa podążać za oczekiwaniami klientów, oferująca jednocześnie możliwości produkcyjne jednego z największych wytwórców filamentu w Polsce.

Firma jest producentem i dostawcą wysokiej jakości filamentu do drukarek 3D pracujących w technologii FFF/FDM. Innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Energiczny zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowań, aby umożliwić klientom wydajniejsze korzystanie z drukarek 3D i zachowanie konkurencyjności.

Jedną z kluczowych zasad firmy jest indywidualne podejście i zadowolenie klienta. Jesteśmy w stanie pochylić się nad każdym, nawet najbardziej skomplikowanym projektem.

Spectrum Filaments zostało wybrane Najlepszym Polskim Producentem Filamentu 2018 podczas Gali wręczenia nagród Polskiej Branży Druku 3D w dniu 26 lutego 2019

Nagroda Polskiej Branży Druku 3D – plebiscyt organizowany przez CD3D od 2014 roku. Jest to pierwsza tego typu impreza w historii światowej branży druku 3D, podczas której nagradzane są najlepsze osobistości, firmy, produkty i wydarzenia związane z szeroko pojętą branżą technologii przyrostowych z Polski i ze świata.

Filamenty produkowane przez Spectrum to wysokiej jakości materiały o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań, od wysokiej wydajności po unikalne rozwiązania estetyczne. Specjalnie dobrane surowce i dbałość o szczegóły w procesie produkcji pozwalają każdemu użytkownikowi odkryć pełnię możliwości druku 3D i przenieść nawet najbardziej wielowymiarowy projekt do świata rzeczywistego.

Nowoczesne linie produkcyjne wyposażone w niestandardowe rozwiązania pozwalają uzyskać wybrany kolor, a także zachować ważne właściwości mechaniczne filamentu.

W 2017 roku zostaliśmy uhonorowani prestiżowym tytułem SOLIDNA MARKA

SOLIDNA MARKA to wyróżnienie dla firm zorientowanych na klienta, które koncentrują się na społecznej odpowiedzialności, profesjonalizmie w działalności handlowej oraz wysokiej jakości oferowanych produktów i usług.

Verify Your Spool

Jako jedyna firma w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadamy narzędzie do weryfikacji zakupionych filamentów.

Gdzie kupić

Sprawdź listę naszych dystrybutorów lokalnych jak i internetowych

Do pobrania

Tutaj znajdziesz karty techniczne i inne materiały do pobrania.

Bogata oferta filamentów
Wysoka jakość produktów
Polska produkcja
Profesjonalna pomoc techniczna
facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup