Polski akcent na Maker Faire Prague 2021

Maker Faire ma swoje korzenie w USA. Amerykanie nazywają to ?Najwspanialszym show (& Tell) na Ziemi?. ??Maker Faire to wystawa wynalazków, wesołe miasteczko, a jednocześnie coś zupełnie nowego. To przyjazny rodzinom festiwal innowacji, kreatywności i technologii. Tutaj twórcy zbierają się, aby zaprezentować swoje projekty szerokiej publiczności.

Twórcy to zazwyczaj entuzjaści majsterkowania, kreatywne umysły lub eksperci w dziedzinie technologii, którzy lubią majstrować. Dla niektórych wystawców udział w Maker Faire jest początkiem czegoś wielkiego.

Spectrum Filaments na Maker Faire Prague

To właśnie od Maker Faire Prague zaczęła się nasza przygoda z tymi wspaniałymi event?ami. W dniach 11-12 września 2021 wzięliśmy udział w kolejnej edycji Maker Faire w czeskiej Pradze. Hala Výstaviště Praha zapełniła się olbrzymią liczbą odwiedzających od pierwszego dnia, my zaś mieliśmy przyjemność gościć na stoisku wielu zadowolonych użytkowników naszych filamentów.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się nowe materiały m.in.:

rPLA – nawinięty na tekturową szpulę, ekologiczny materiał do druku 3D, idealnie wpisujący się w inicjatywę zrównoważonego rozwoju, oraz

ASA 275 bardzo popularny, profesjonalny materiał odporny na promieniowanie UV oraz pozostałe warunki atmosferyczne.

Możliwości, jakie daje twórcom Maker Faire

Maker Faire to festiwal, który gości entuzjastów kreatywności, majsterkowania oraz nowoczesnych technologii. Ponieważ zdecydowanie należymy do tej grupy, bawiliśmy się na nim doskonale. Tegoroczna edycja była wydarzeniem pełnym warsztatów, interaktywnych gier i zabaw, a także miejscem, w którym mogliśmy spotkać ludzi podobnych do nas. 

W festiwalu wzięło udział wielu twórców oraz firm, prezentujących swoje odkrycia i innowacyjne produkty. Dzięki nim dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawych rzeczy, które możemy dalej wykorzystywać, oferując Wam ? naszym klientom ? najwyższej jakości, nowoczesne rozwiązania do druku 3D!

Do zobaczenia na następnej edycji w 2022 roku, ahoj!

Spectrum w sieci Nasz Instagram

Bogata oferta filamentów

Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

Wysoka jakość produktów

Innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Nasz zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowaniami.

Polska produkcja

Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

Profesjonalna pomoc techniczna

Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

Nie wiesz co wybrać?

Porównaj filamenty

Dodano:

Porównaj filamenty Wyczyść
facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup