Spectrum Filaments na Maker Faire Aarhus 2021

Już po raz kolejny w tym roku, mieliśmy okazję gościć na Maker Faire, tym razem w Aarhaus w Danii. W drugim co do wielkości mieście w tym kraju, które stanowi ważny port morski i węzeł kolejowy, mogliśmy prezentować swoje produkty oraz podziwiać wyroby i projekty innych twórców i marek. Zobacz, jak wyglądało całe wydarzenie!

Maker Faire Aarhaus 2021

Wydarzenie miało miejsce w Dokk1, miejskiej bibliotece publicznej i centrum kultury w Aarhus w Danii. Budynek wypełnił się po brzegi zarówno wystawcami, jak i gośćmi, którzy chcieli dowiedzieć się czegoś nowego. Na miejscu spotkaliśmy odwiedzających w różnym wieku ? nie tylko dorosłych, ale również dzieci, które były szczególnie zainteresowane naszymi wydrukami 3D.

Na naszym stoisku prezentowaliśmy przykładowe wydruki, wykonane z użyciem naszych wysokiej jakości filamentów. Odwiedzający mieli okazję obejrzeć, jak materiały różnią się od siebie strukturą, kolorami oraz wykończeniem.

Niecodzienne atrakcje na targach Maker Faire Aarhaus 2021

Poza naszym stoiskiem, odwiedzający mogli również zobaczyć nowoczesne roboty, rękodzieło czy twórczość plastyczną wystawców. Brali udział w konkursach, uczyli się rysunku, projektowania, a nawet programowania. Mogli polatać dronami, a także wysłuchać ciekawych wykładów i prelekcji. Maker Faire Aarhaus 2021 to zdecydowanie ten rodzaj wydarzenia, na którym każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Po powrocie do kraju nabraliśmy jeszcze więcej motywacji do tego, by tworzyć nowe produkty. Zdobyliśmy także wiedzę, która z pewnością nam to ułatwi. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się sam, że podążanie za zmieniającymi się trendami to coś, na czym zdecydowanie nam zależy!

Spectrum w sieci Nasz Instagram

Bogata oferta filamentów

Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

Wysoka jakość produktów

Innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Nasz zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowaniami.

Polska produkcja

Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

Profesjonalna pomoc techniczna

Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

Nie wiesz co wybrać?

Porównaj filamenty

Dodano:

Porównaj filamenty Wyczyść
facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup