Spectrum Filaments na Targach Formnext 2021 w Niemczech

Formnext to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszej branży. Międzynarodowe targi druku 3D pozwalają takim firmom jak Spectrum Filaments zaprezentować swoje nowoczesne produkty i technologie, a także dowiedzieć się wielu nowinek ze świata.

Targi Formnext 2021

Tegoroczne Targi Formnext 2021, odbywające się we Frankfurcie w Niemczech, gościły ponad 800 wystawców z całego świata. Wzięły w nim udział przedsiębiorstwa i marki, które zajmują się drukiem 3D. My również mieliśmy okazję zaprezentować swoje produkty i usługi na arenie międzynarodowej. Podczas wydarzenia nawiązaliśmy wiele kontaktów, które ? mamy nadzieję ? zaowocują w przyszłości naszym rozwojem.

Nowe produkty w ofercie Spectrum Filaments

W tym roku Targi Formnext 2021 były dla nas szczególnie ważne, ponieważ to właśnie na nich zaprezentowaliśmy kilkanaście nowych produktów dostępnych w naszej ofercie. Od teraz poza dotychczasowym asortymentem, znajdziesz również:

Poznaj wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie

Zobacz wszystkie produkty, które są dostępne na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam zarówno niedawno wprowadzone nowości, jak i pozostały asortyment, z którego regularnie korzystają nasi stali klienci.

Spectrum w sieci Nasz Instagram

Bogata oferta filamentów

Portfolio ponad 50 filamentów o wszechstronnym zakresie właściwości i zastosowań.

Wysoka jakość produktów

Innowacje, know-how w zakresie wytłaczania i najwyższej jakości filamenty to filary filozofii Spectrum. Nasz zespół nieustannie pracuje nad rozwojem nowych materiałów i ich zastosowaniami.

Polska produkcja

Wszystkie oferowane filamenty wytwarzane są w 100% w Polsce.

Profesjonalna pomoc techniczna

Wykwalifikowany zespół służy wiedzą na każdym etapie od doboru materiału aż po ostateczne efekty wydruku.

Nie wiesz co wybrać?

Porównaj filamenty

Dodano:

Porównaj filamenty Wyczyść
facebook twitter youtube vimeo linkedin instagram whatsup